La cumischiun da scoula

L’incumbenza da la cumischiun da scoula es da decider davart l’orientaziun strategica da la scoula cumünela e da mner la scoula strategicamaing. La direcziun da scoula es respunsabla per tuot ils dovairs operativs. La magistraglia suottasto a la direcziun da scoula.

Bisaz Alice (Presidenta)

Via Nouva 6

7503 Samedan

alice.bisaz@miascoula.ch

Bivetti Arno

Cho d’Punt 42

7503 Samedan

arno.bivetti@miascoula.ch

Chiavi Oswald Patrizia

Crappun 14

7503 Samedan

patrizia.chiavi@miascoula.ch

Koch-Angst Jasmin

San Bastiaun 31

7503 Samedan

jasmin.koch@miascoula.ch

Roner Reto

Quadratscha 36A

7503 Samedan

reto.roner@miascoula.ch

Heiniger Stephan (Rapreschantant Schlarigna)

Vietta Chasauns 14

7505 Schlarigna

stephan.heiniger@miascoula.ch

Pfister Daniel (Rapreschantant Bever)

Via Charels Sur 22

7502 Bever

daniel.pfister@miascoula.ch

Gemassmer André (Co-Mneder)

Via Cumünela 129

7522 La Punt-Chamues-ch

andre.gemassmer@miascoula.ch

Giovanoli Claudio (Co-Mneder)

Crappun 24

7503 Samedan

claudio.giovanoli@miascoula.ch