La cumischiun da scoula

L’incumbenza da la cumischiun da scoula es da decider davart l’orientaziun strategica da la scoula cumünela e da mner la scoula strategicamaing. La direcziun da scoula es respunsabla per tuot ils dovairs operativs. La magistraglia suottasto a la direcziun da scoula.

Bisaz Alice (Presidenta)

Via Nouva 6

7503 Samedan

Mobil: 079 482 39 74

alice.bisaz@miascoula.ch

Bivetti Arno

Chiss 12a

7503 Samedan

Mobil: 079 269 09 16

arno.bivetti@miascoula.ch

Demonti Rita

Funtanella 15

7503 Samedan

Mobil: 079 560 30 56

rita.demonti@miascoula.ch

Meile Nikolina

Via Nouva 8

7503 Samedan

Mobil: 079 207 78 34

nikolina.meile@miascoula.ch

Roner Reto

Quadratscha 36A

7503 Samedan

Mobil: 079 440 75 67

reto.roner@miascoula.ch

Heiniger Stephan (Rapreschantant Schlarigna)

Vietta Chasauns 14

7505 Schlarigna

Tel.: 081 851 06 23

stephan.heiniger@miascoula.ch

Duschén Franco (Rapreschantant Bever)

Via Maistra 12

7502 Bever

Mobil: 079 401 96 02

franco.duschen@gemeinde-bever.ch

Gemassmer André (Co-Mneder)

Via Cumünela 129

7522 La Punt-Chamues-ch

Mobil: 079 950 74 72

andre.gemassmer@miascoula.ch

Giovanoli Claudio (Co-Mneder)

Via Veglia 46

7503 Samedan

Mobil: 079 755 34 12

claudio.giovanoli@miascoula.ch